STM - Storchenmühle

STM - Storchenmühle
Firma STM Storchenmühle powstała w roku 1949 w Mannsflur w Republice Federalnej Niemiec. Na początku swojej działalności STM stawiała na produkcję mebli dziecięcych z drewna oraz ubranek dla dzieci. Kierownictwo firmy jednak szybko zauważyło szansę jaką daje niezagospodarowany rynek bezpiecznego przewozu dzieci. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów już w 1963r. marka STM zaproponowała model fotelika samochodowego Nicki.

STM - Storchenmühle Nicki STM - Storchenmühle Nicki

Tym modelem STM rozpoczęło rywalizację na rynku fotelików samochodowych. Stopniowo produkcja fotelików stawała się głównym kierunkiem działalności firmy. W 1979r. została oddana do użytku nowoczesna hala produkcyjna, w której powstawały nowe modele fotelików STM. Nowe koncepcje bezpiecznego przewozu dzieci pojawiły się na początku lat 80 czego przykładem może być model Astro Jet.

STM - Storchenmühle Astro Jet


Prawdziwy przełom w fotelikach STM nastąpił w 1984 roku, kiedy to po raz pierwszy zastosowano 4-punktowy pas bezpieczeństwa. W następnych latach firma wprowadzała foteliki oparte na konstrukcji stelaża Recaro ze znanymi już mocowaniami Isofix, fotelików które "rosną" wraz z dzieckiem czy regulatorów napięcia pasów.
Wykorzystując najnowsze trendy i wieloletnie doświadczenie STM stał się liczącym graczem na światowym rynku fotelików samochodowych. Zaletą produktów STM jest bezpieczeństwo oparte na technologii Recaro oraz niezwykle bogata gama kolorystyczna. Do innowacyjnych technologii STM należy system wentylacji zastosowany po raz pierwszy w foteliku IPAN.

"Każdy wynalazek zaczyna się od dobrego pomysłu" - w myśl tej idei firma STM od ponad 60 lat zapewnia bezpieczeństwo dzieciom w podróży, wdrażając nowe technologie i stawiając sobie za główny cel zadowolenie małych i dużych klientów.

Wszystkie foteliki marki STM /Storchenmuhle wykorzystują bardzo bezpieczne i wysoko oceniane w testach stelaże marki RECARO.

Produkty marki STM - Storchenmühle.

Zobacz listę fotelików lub wyszukaj produkt według własnych kryteriów i cech.Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.