Opinie, historia, produkty, firma Quinny

Quinny

Historia firmy Quinny rozpoczyna się w roku 1950, kiedy to Nicolaas Quint założył w Hadze w Holandii firmę handlową sprzedającą drobne produkty dla dzieci.
Następnie zaczął importować znane europejskie marki. W latach 60., Nick Quint wprowadził własną linię produktów pielęgnacyjnych dla dzieci: Quinny! Pan Quint kupił wiodącego holenderskiego producenta drewnianych kojców dla dzieci i poszerzył kolekcję o materiały tekstylne i artykuły dekoracyjne do pokoików dziecięcych. Wkrótce jednak zespół potrzebował większej liczby osób i na scenę wkroczyli synowie pana Quint'a – Peter, Dick oraz Mark. Firma rodzinna zaczęła koncentrować się na opracowywaniu nowych innowacyjnych produktów. W 1989 r. pierwsze wózki Quinny wyjechały na ulice.

W 1997 r. składany, sportowy Jogger stanowił przełom dla marki Quinny na rynku międzynarodowym. Dzięki lepszej stylizacji i kolorystyce oraz pompowanym oponom, firma Quinny wyprzedziła konkurencję. Firma Quinny zyskała znaczny udział w rynku europejskim i jest obecnie marką o ustalonej pozycji. Po dołączeniu do grupy Dorel w 2001 r., zmieniła się struktura wózków spacerowych, a marka Quinny stała się wiodącą marką wózków o globalnej dystrybucji.

Celem Quinny jest tworzenie pięknych produktów, które rosną razem z dzieckiem.
Produkty Quinny doskonale sprawdzają się w mieście. Miasto jest naszym środowiskiem naturalnym – czujemy się tu u siebie. Energia ulicy nadaje rytm Twojemu życiu.

Produkty Quinny zostały zaprojektowane z myślą o Twoim stylu życia. W Quinny wierzymy, że jesteśmy w stanie wprowadzić do niego ulepszenia, więc oferujemy Ci funkcjonalne rozwiązania i usługi, które pomogą Ci pokonać przeszkody, jakie napotkasz w mieście – małe wyzwania, którym codziennie stawiasz czoła jako rodzic. Tworzymy mobilne rozwiązania dla rodziców w ciągłym ruchu, abyś zawsze mógł dotrzeć tam, gdzie chcesz!Produkty marki Quinny.

Zobacz listę wózków marki Quinny, lub wyszukaj produkt według własnych kryteriów i cech.

Produkty Quinny


Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami QuinnyInstrukcje do produktów marki Quinny

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt marki Quinny, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.

Okres gwarancji Quinny

W Quinny gwarantujemy, że nasze produkty zostały wytworzone zgodnie z aktualnymi europejskimi wymogami w zakresie bezpieczeństwa i standardami jakości mającymi zastosowanie do tego produktu oraz że w momencie zakupu ten produkt jest wolny od wad wykonania i wad materiałowych. Jeśli pomimo naszych starań okaże się, że ten produkt posiada wady wykonania/wady materiałowe w ciągu 24-miesięcznego okresu gwarancji (przy normalnym użytkowaniu, zgodnie z opisem w instrukcji dla użytkownika), wypełnimy warunki gwarancji. W tym przypadku prosimy o kontakt ze sprzedawcą. Aby uzyskać szczegółowe informacje w zakresie zastosowania warunków gwarancji, prosimy o kontakt ze sprzedawcą.
Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu zakupu produktu. Gwarancja obowiązuje przez okres 24 kolejnych miesięcy. Gwarancja jest ważna tylko dla pierwszego użytkownika i nie ulega przeniesieniu. Klauzula gwarancji jest zgodna z Europejską Dyrektywą 99/44/WE z dnia 25 maja 1999 r.

Katalog Quinny

Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.