Opinie, testy, historia, produkty, firma Peg Pérego

Peg Pérego

Peg Pérego jest renomowanym włoskim producentem artykułów dla dzieci.
Włoski koncern Peg-Pérego powstał ponad 60 lat temu w okolicach Mediolanu i od początku swego istnienia projektuje i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne produkty dziecięce. W ofercie firmy Peg Pérego znajduje się szeroka gama produktów dla dzieci:
- foteliki samochodowe
- wózki uniwersalne
- wózki głębokie
- wózki spacerowe
- krzesełka

Włoska firma Peg Pérego została założona w roku 1949 przez Giuseppe Perego, który zrewolucjonizował rynek projektując zupełnie nowatorskie jak na ówczesne lata wózki i pojazdy dziecięce. Już od ponad 60 lat Peg Perego produkuje i stale doskonali we Włoszech szeroką gamę produktów dla dzieci i rodziców, którzy podzielają takie wartości jak doświadczenie, jakość i bezpieczeństwo.

Aktualnie jest to najlepsza na świecie fabryka pojazdów dziecięcych, która swój ogromny sukces zawdzięcza doskonałej jakości produkowanych wyrobów, poszanowaniu międzynarodowych przepisów bezpieczeństwa i jest na bieżąco z oczekiwaniami współczesnych rodziców i dzieci.

"WYPRODUKOWANE PRZEZ Peg Pérego" jest czymś więcej niż tylko sloganem reklamowym. To jest styl firmy i gwarancja najwyższej jakości produktu.

Produkty Peg Pérego są znane i sprzedawane na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA o łącznej powierzchni ponad 110 tys. m2. W efekcie zaawansowanego procesu projektowania powstają prawdziwe oryginalne i innowacyjne idee wraz z inteligentnymi rozwiązaniami dla dzieci. Owocem wielu lat osiągnięć koncernu jest bezpieczeństwo, komfort i modny styl dla dziecka i jego mamy, dzięki czemu artykuły z logo Peg-Pérego są towarem cenionym i poszukiwanym na całym świecie.

Najważniejszym wyznacznikiem w działalności firmy Peg Perego jest odpowiedzialność za zdrowie i komfort dzieci, stąd też firma oraz jej pracownicy starannie, dokładnie budują każdy element konstrukcji wózka czy też zabawki, tak by mógł on całkowicie spełniać wszelkie normy oraz zapewnić najwyższą ochronę i bezpieczeństwo.

Znak MADE IN ITALY oznacza wyprodukowane we Włoszech. To rozwiązania wysokiej włoskiej jakości wyróżniające w skali międzynarodowej. Innowacje technologiczne, bezpieczne i trwałe materiały, badania techniczne, dbałość o detale i wysoką klasę produkcji. Produkty Peg Perego są produkowane we Włoszech i znane są na całym świecie jako najlepsze w swojej kategorii, przede wszystkim bezawaryjne, bezpieczne i wytworzone z ogromną dbałością o szczegóły.

Polski Dystrybutor marki Peg Pérego, oznacza indywidualnymi i unikalnymi hologramami sprzedawane na terenie naszego kraju produkty. Tylko oznaczone hologramem produkty są objęte gwarancją producenta wraz z autoryzowanym serwisem technicznym.

Produkty marki Peg Pérego.

Zobacz listę fotelików lub wózków. Możesz też wyszukać produkty według własnych kryteriów i cech.

Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami Peg Pérego



Instrukcje do produktów marki Peg Pérego

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.



Katalog Peg Pérego


Pobierz katalog Peg Pérego na rok 2012



Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.