Opinie, historia, produkty, firma Nuna

Nuna


Holenderska firma Nuna®, została założona w 2007 roku z inicjatywy rodzica, który szukał stylu wraz z funkcjonalnością i czuł, że inni rodzice podobni do niego również nie są usatysfakcjonowani z dostępnej wówczas propozycji rynkowej. Postanowił zatem, wykorzystać swoje ojcowskie doświadczenie i pojechał do Holandii gdzie znalazł zespół pasjonatów, których zainspirował mądrym projektem. Tak powstała Nuna®.
Twórcy podzielili się swoimi doświadczeniami z bycia rodzicami i zaprojektowali nowe produkty dla dzieci. Główną zasadą firmy jest tworzenie projektów, które rosną wraz z dziećmi, pozostają niewielkich rozmiarów, a do ich wykonania używane są najwyższej jakości, wytrzymałe materiały. Ta europejska marka obecna jest w Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach Europy oraz Azji.

W produktach dziecięcych zadowalająca estetyka i imponująca funkcjonalność nie zawsze idą w parze. Inteligentnie pomyślane, pięknie wykonane produkty w nowoczesnym stylu, służą wiernie maluchom przez długi czas. Produkty Nuna® czynią życie łatwiejszym - nowatorskie, charakterystyczne i fascynujące produkty oparte są na rzeczywistości posiadania dzieci, nie dziwi fakt, że one też je uwielbiają.

Nagrody:

Nagrody Nuna


Krzesełko ZAAZ™
Elegancki produkt zajmujący niewiele miejsca, który rośnie wraz z dzieckiem. Posiada regulację wysokości, a jego niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że może z niego korzystać zarówno 6-miesięczne dziecko, jak i 12-latek. Wykonany z materiałów najwyższej jakości, został wielokrotnie przetestowany. Zaprojektowany tak, aby zminimalizować ilość pęknięć i szczelin, co zdecydowanie ułatwia czyszczenie. Dostępny w wielu ciekawych kolorach.

Nagrody:
2011/2012 Practical Parenting & Pregnancy Award
2011 Loved By Parents Award
2010 Belgium Baby Innovation Award
2010 Practical Pre-School Award (Silver Medal)


Wózek spacerowy PEPP™
Lekki i mały wózek, który po złożeniu osiąga niewielkie i kompaktowe wymiary. Zapewnia bardzo dobrą sterowność i wygodną, komfortową jazdę oraz łatwość rozkładania nawet jedną ręką. Dostępny jest do niego pełny asortyment dodatków włącznie z możliwością montażu fotelika samochodowego, gdy dziecko jest młodsze. Niepowtarzalny wygląd i atrakcyjne kolory sprawiają, że jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących nowoczesny design.

Nagrody
2011/2012 Mother & Baby Award
2011/2012 Practical Parenting & Pregnancy Award
2011 Loved By Parents Award
2011 Design Award of the Federal Republic of Germany
2009 Dutch Design Award

Leżaczek LEAF™
Jego charakterystyczny i unikalny projekt różni się od jakiegokolwiek innego produktu na rynku. Kształtem przypomina liść, a podczas ruchu unosi się jak on w powietrzu kołysząc dziecko i relaksując. Lekkie pchnięcie wprawia go w płynne, ciche i delikatne ruchy trwające ponad dwie minuty bez jakiejkolwiek elektryczności, baterii. Siedzisko leżaczka wyściełane jest super miękką, miłą i łatwą w utrzymaniu czystości bawełnianą wkładką. Jakość i nowoczesność w bogatej kolorystyce.

Nagrody
2011/2012 Practical Parenting & Pregnancy Award
2011 Loved By Parents Award
2011 Baby Innovation Award The Netherlands
2010 RedDot Award: Product Design
2010 Belgium Baby Innovation Award
2009 Kind + Jugend Innovation Award
2009 Baby & Barn Award

Produkty marki Nuna.Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami NunaInstrukcje do produktów marki Nuna

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt marki Nuna, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.