Opinie, historia, produkty, firma Maxi Cosi

Maxi Cosi


Maxi-Cosi jest to holenderska firma specjalizująca się w produkcji fotelików samochodowych oraz wózków dla dzieci. Wielu rodziców zaufało i powierzyło ochronę swoich dzieci, fotelikom od Maxi-Cosi. Jak wykazują testy instytucji zajmujących się oceną jakości i bezpieczeństwa fotelików samochodowych, był to słuszny wybór.

Od lat modele MaxiCosi oceniane były wysoko w kategoriach bezpieczeństwa. Od wielu lat, wiodącym producentom, w tym firmie Maxi Cosi, trudno było otrzymać najwyższą notę w 5 punktowej, gwiazdkowej skali. Pierwszy fotelik w historii: CabrioFix (0-13 kg.) z bazą Easy Fix otrzymał 5 gwiazdek w testach fotelików wykonywanych przez ADAC, OEAMTC, AA, ANWB. Zwycięzca to przenośny fotelik dla niemowląt, mocowany tyłem do kierunku jazdy z użyciem systemu Isofix, za pomocą bazy montażowej EasyFix – fotelik wpinamy do bazy już bez użycia pasa samochodowego. W pierwszych testach ten model uzyskał 4 gwiazdki.
Jednak producent usunął z fotelika regulator głębokości, zmodyfikował dodatkowo konstrukcję bazy. Ponowne testy wykazały słuszność zmian i fotelik otrzymał 5 gwiazdek. Jednak usunięcie regulacji nie zachwyciło rodziców, którzy zinterpretowali tą zmianę, jako pogorszenie wyposażenia. Jednak dla Maxi Cosi priorytetem było najbezpieczniejsze rozwiązanie. [CabrioFix z bazą Isofix 5 gwiazdek ***** /ADAC 2007]

Zarejestruj swój produkt w Maxi Cosi:
- strona holenderska z formularzem rejestracji
- strona z automatycznym tłumaczeniem na język polski


Produkty marki Maxi Cosi.

Zobacz listę fotelików lub wózków. Możesz też wyszukać produkty według własnych kryteriów i cech.

Produkty Maxi Cosi

Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami Maxi CosiInstrukcje do produktów marki Maxi Cosi

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Katalog Maxi Cosi 2012
Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.