Opinie, testy, historia, produkty, firma Maclaren

Wszystko zaczęło się w roku 1965 roku. Były pilot testowy i projektant lotniczy, Owen Maclaren, stworzył kultowego Baby Buggy B-00 w przerobionej stajni w miejscowości Barby, Northamptonshire w Anglii.

Oparta na wiedzy MacLarena jako emerytowanego inżyniera lotniczego i dziadka, konstrukcja miała być trwała, bezpieczna i lekka. Dzięki połączeniu nowoczesnych materiałów, powstała konstrukcja, która pozwalała na wygodną podróż nawet dużych dziecko. Rewolucyjna konstrukcja szybko stała się przedmiotem pożądania.

Polski Dystrybutor marki Maclaren, oznacza indywidualnymi i unikalnymi hologramami sprzedawane na terenie naszego kraju produkty. Tylko oznaczone hologramem produkty są objęte gwarancją producenta wraz z autoryzowanym serwisem technicznym.

Produkty marki Maclaren.

Możesz też wyszukać produkty według własnych kryteriów i cech.Gwarancja Maclaren


Dożywotnia gwarancja na stelaż po rejestracji ramy na stronie producenta oraz gwarancja 2 letnia na cały wózek realizowana w krajowym serwisie.
Po zakupie wózka wypełnij formularz rejestracyjny wózka Maclaren [Sovereign Lifetime Warranty™ Registration]. Numery seryjne wózka są naniesione na naklejki w dolnej części ramy wózka.

Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami MaclarenInstrukcje do produktów marki Maclaren

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Katalog Maclaren
Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.