Opinie, historia, produkty, firma Jane

JaneFirma została założona w małym warsztacie rzemieślniczym około 1932 roku przez Manuela Jane. Pierwszy wózek JANE powstał dla dziecka pana Jane. Wózek okazał się takim sukcesem, iż wkrótce pan Jane został poproszony o zrobienie kolejnych modeli. Od tego momentu firma JANE zaczęła skupiać się nad badaniami i wdrażaniem jeszcze bardziej wygodnych i jeszcze bardziej bezpiecznych produktów zawsze mając na względzie najwyższą jakość. Obecnie firma JANE eksportuje swoje wyroby na cały świat.

Podstawowym produktem JANE są wózki spacerowe. Ze względu na jakość i wykonanie projektu stały się one liderem na rynku. Jednakże JANE zawsze koncentrowała się na bezpieczeństwie dzieci inwestując coraz to nowe środki w testowanie fotelików według najbardziej rygorystycznych atestów europejskich. Modele krzesełek dziecięcych i kołysek odbierają dowody uznania od rodziców, a ponadto zdobywają wiele nagród przyznawanych przez stowarzyszenia konsumenckie oraz pisma branżowe. JANE niezmiennie stara się, aby wanienki, kojce, butelki i inne produkty firmy również spełniały najwyższe standardy.

Projekty i technologia wyrobów JANE zawsze stanowiły podstawę filozofii firmy. Poza granicami Hiszpanii JANE jest wiodącym producentem jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne i innowacje o zasięgu globalnym. Firma niezmiennie zdobywa dowody uznania pism branżowych, a marka jej produktów zdobywa nagrody i wyróżnienia.

Produkcja ciągle ewoluuje i jest dostosowywana do potrzeb klientów i ich oczekiwań oferując im coraz to nowe rozwiązania.

Firma JANE nieprzerwanie dba o bezpieczeństwo dzieci. Dlatego właśnie większość środków przeznacza na badania nad tworzeniem produktów przede wszystkim bezpiecznych. „Więcej niż jest wymagane” jest zawsze mottem firmy Jane.

JANE współuczestniczy w pracach nad bezpieczeństwem dzieci inwestując wiele środków w badania w tej dziedzinie. Jest jedynym producentem tworzącym reklamy telewizyjne mające uzmysłowić społeczeństwu, dlaczego stosowanie fotelików samochodowych jest istotne podczas podróżowania samochodem oraz uświadomić rodzicom, jak ważne jest bezpieczeństwo ich dzieci.

Produkty marki Jane.

Zobacz listę fotelików lub wózków marki Jane, lub wyszukaj produkt według własnych kryteriów i cech.Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami JaneInstrukcje do produktów marki Jane

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt marki Jane, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.