Opinie, historia, produkty, firma BeSafe

BeSafe


BeSafe jest częścią norweskiej firmy HTS (Hans Torgersen og sønn AS). W skład grupy wchodzą jeszcze inne firmy jak np. Hamax (sanki, kaski, foteliki rowerowe), Etto (kaski), Voksi (śpiwory dla dzieci), Packline (środki ochrony samochodu), Swiss Eye (okulary sportowe), Setetrekk (tapicerka samochodowa i wyposażenie samochodów), Loyds (wyposażenie do samochodów dostawczych).


HTS BeSafe AS to norweska firma założona w Krøderen, gdzie znajduje się siedziba i jedna z fabryk firmy. HTS BeSafe AS jest liderem, jeśli chodzi o rozwój i produkcję fotelików samochodowych dla dzieci, jak również innych produktów związanych z bezpieczeństwem drogowym.

Misja
"Naszą siłą napędową jest wola, aby chronić to, co najcenniejsze dla nas - nasze dzieci. W BeSafe dążymy do opracowania możliwie najbezpieczniejszego fotelika samochodego oraz innych produktów związanych z bezpieczeństwem drogowym dla dzieci w każdym wieku."

W ramach grupy HTS, firma BeSafe od ponad 40 lat zajmują się produkcją bezpiecznych fotelików samochodowych. Niezależne testy pokazują, iż w obszarze bezpieczeństwa firma i jej produkty należą do europejskich liderów. W Skandynawii, jedno na troje dzieci dorasta w fotelikach BeSafe.

Firma BeSafe promuje montaż fotelików tyłem do kierunku jazdy, uznając i dowodząc iż są one znacznie bezpieczniejsze niż te montowane przodem do kierunku jazdy.

Niezależne badania dotyczące wypadków samochodowych pokazują, że dzieci przewożone tyłem do kierunku jazdy mają większe szanse na przeżycie i uniknięcie poważnych obrażeń w czasie kolizji drogowej niż te przewożone przodem. Kierując się tymi wynikami BeSafe zainicjował używanie fotelików samochodowych mocowanych tyłem do kierunku jazdy już pod koniec lat 80' ubiegłego wieku.

Firma nie poprzestaje na dotychczasowych osiągnięciach. BeSafe nie tylko odegrał bardzo ważną rolę w zmianie podejścia do sposobu przewożenia dzieci wśród europejskich rodziców i władz, ale również opracował w ostatnich latach innowacyjne koncepcje bezpieczeństwa. Duża doświadczenie w branży fotelików samochodowych oraz nieustanne prace nad dalszym udoskonalaniem produktów potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają wysokie noty.

Doświadczenie w produkcji niezwykle bezpiecznych fotelików Besafe zawdzięcza głównie współpracy z najbardziej znanymi europejskimi instytucjami nadzorującymi między innymi bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy samochodem w tym ADAC w Niemczech, Swedish National Road & Transport w Szwecji, Trygg Trafikk w Norwegii, czy TNO w Holandii.

BeSafe jest dobrze znana przede wszystkim na rynku skandynawskim, znanym w całej Europie z wysokich standardów bezpieczeństwa. Wymagane atesty, które są przeprowadzane w trakcie udoskonalania produktów BeSafe, są o 40-50% bardziej rygorystyczne niż przewidują to normy dla fotelików samochodowych.
Nieustanne dążenie do doskonałości potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają najwyższe noty.

Produkty marki BeSafe.

Zobacz listę fotelików marki BeSafe, lub wyszukaj produkt według własnych kryteriów i cech.

Produkty BeSafe


Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami BeSafeInstrukcje do produktów marki BeSafe

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt marki BeSafe, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.