Opinie, historia, produkty, firma ABC Design

ABC Design

Firma ABC Design została założona w 1988 roku przez małżeństwo Eve i Dietmara Fischer. Na początku działalność firmy ograniczała się do sprzedaży na rynku niemieckim fotelików samochodowych i wózków włoskiej marki MonBebe.

Główne zadanie jakie stawiali sobie założyciele ABC Design było dostarczanie na rynek niemiecki wysokiej jakości wózków i fotelików. W ciągu 20 lat istnienia firmy zmieniła się koncepcja prowadzenia firmy jednak jedno pozostało niezmienne: dostarczać produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Pierwsze zmiany w charakterze firmy nastąpiły już po 3 latach działalności. W 1991 roku na rynku niemieckim pojawił się pierwszy wózek ABC Design pod nazwą “Baby Fun”. Nie była to jeszcze rodzima produkcja lecz włoski wózek pod zmieniona nazwą. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił w roku 1993 na otwarcie pierwszej linii produkcyjnej wózków własnej konstrukcji. Od tego też czasu ABC Design produkuje wysokiej jakości wózki i foteliki samochodowe charakteryzujące się niebanalny designem i najwyższej jakości wykonaniem i wykończeniem.

Dynamiczny rozwój firmy nastąpił wraz z wprowadzeniem na rynek w 1995 roku modelu Tech Rider, który jako pierwszy na świecie posiadał regulowane rączki do prowadzenia wózka.

W kolejnych latach firma ABC Design rozwijała się modelowo odnosząc coraz większe sukcesy nie tylko na rynku niemieckim.
1997 - pierwszy wózek typy Twin marki ABC Design przeznaczony dla bliźniaków
1998 - produkty ABC Design dostępne w ponad 26 krajach całego świata
1999 - nowa siedziba firmy w Albbruck, nowoczesny magazyn wysokiego składowania oraz siedziba zarządu firmy w nowym biurowcu
2000 - pierwszy na rynku model ABC Design z pneumatycznymi oponami
2001 - rozpoczęła się ekspansja na rynki wschodnie rozpoczęta przez uczestnictwo w moskiewskich targach "Mother and Baby"
2003 - pierwszy model wózka spacerowego, w którym można zamontować fotelik samochodowy
2006 - sukcesy na targach w hiszpańskiej Valencii
2007 - dalszy rozwój firmy, ABC Design dostępny już w ponad 33 krajach
2008 - innowacyjne rozwiązania modelów 3Tec, wózki typu Combi czy model Zoom potwierdzają wysoka markę produktów ABC Design
2008/2009 - model wózka TakeOFF zdobywa nagrodę IDEA Awards
2009 - wprowadzenie na rynek modelu Condor jako pierwszego wózka z serii Travel System.
2009 - model ZOOM zdobywa srebro i nagrodę w Best Baby & Infant Product Award 2009.
2011 - Bernd Fischer nowym dyrektorem i wraz z p. Jörg Zehe prowadzi firmę.
2012 - wprowadzenie wózka Avus.

Innowacyjne rozwiązania ABC Design, bogata i oryginalna kolorystyka, a także stosowanie najwyższej jakości materiałów do produkcji pozwalają określić ABC Design jako lidera na rynku bezpiecznego przewozu dzieci.
W ofercie firmy ABC Design znajduje się szeroka gama produktów dla dzieci: foteliki samochodowe, wózki, zestawy podróżne, kojce turystyczne, huśtawki i akcesoria do zabawy.

Polski Dystrybutor marki ABC Design, oznacza indywidualnymi i unikalnymi hologramami sprzedawane na terenie naszego kraju produkty. Tylko oznaczone hologramem produkty są objęte gwarancją producenta wraz z autoryzowanym serwisem technicznym.

Produkty marki ABC Design.

Zobacz listę fotelików lub wózków. Możesz też wyszukać produkty według własnych kryteriów i cech.

Katalog Abc Design
Porównanie wózków Abc Design


Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami ABC DesignInstrukcje do produktów marki ABC Design

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.