Opinie, testy, historia, produkty, firma Peg Pérego

Peg Pérego

Peg Pérego jest renomowanym włoskim producentem artykułów dla dzieci.
Włoski koncern Peg-Pérego powstał ponad 60 lat temu w okolicach Mediolanu i od początku swego istnienia projektuje i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne produkty dziecięce. W ofercie firmy Peg Pérego znajduje się szeroka gama produktów dla dzieci:
- foteliki samochodowe
- wózki uniwersalne
- wózki głębokie
- wózki spacerowe
- krzesełka

Włoska firma Peg Pérego została założona w roku 1949 przez Giuseppe Perego, który zrewolucjonizował rynek projektując zupełnie nowatorskie jak na ówczesne lata wózki i pojazdy dziecięce. Już od ponad 60 lat Peg Perego produkuje i stale doskonali we Włoszech szeroką gamę produktów dla dzieci i rodziców, którzy podzielają takie wartości jak doświadczenie, jakość i bezpieczeństwo.

Aktualnie jest to najlepsza na świecie fabryka pojazdów dziecięcych, która swój ogromny sukces zawdzięcza doskonałej jakości produkowanych wyrobów, poszanowaniu międzynarodowych przepisów bezpieczeństwa i jest na bieżąco z oczekiwaniami współczesnych rodziców i dzieci.

"WYPRODUKOWANE PRZEZ Peg Pérego" jest czymś więcej niż tylko sloganem reklamowym. To jest styl firmy i gwarancja najwyższej jakości produktu.

Produkty Peg Pérego są znane i sprzedawane na całym świecie, a ich produkcję prowadzi się w trzech fabrykach na terenie Włoch, Kanady i USA o łącznej powierzchni ponad 110 tys. m2. W efekcie zaawansowanego procesu projektowania powstają prawdziwe oryginalne i innowacyjne idee wraz z inteligentnymi rozwiązaniami dla dzieci. Owocem wielu lat osiągnięć koncernu jest bezpieczeństwo, komfort i modny styl dla dziecka i jego mamy, dzięki czemu artykuły z logo Peg-Pérego są towarem cenionym i poszukiwanym na całym świecie.

Najważniejszym wyznacznikiem w działalności firmy Peg Perego jest odpowiedzialność za zdrowie i komfort dzieci, stąd też firma oraz jej pracownicy starannie, dokładnie budują każdy element konstrukcji wózka czy też zabawki, tak by mógł on całkowicie spełniać wszelkie normy oraz zapewnić najwyższą ochronę i bezpieczeństwo.

Znak MADE IN ITALY oznacza wyprodukowane we Włoszech. To rozwiązania wysokiej włoskiej jakości wyróżniające w skali międzynarodowej. Innowacje technologiczne, bezpieczne i trwałe materiały, badania techniczne, dbałość o detale i wysoką klasę produkcji. Produkty Peg Perego są produkowane we Włoszech i znane są na całym świecie jako najlepsze w swojej kategorii, przede wszystkim bezawaryjne, bezpieczne i wytworzone z ogromną dbałością o szczegóły.

Polski Dystrybutor marki Peg Pérego, oznacza indywidualnymi i unikalnymi hologramami sprzedawane na terenie naszego kraju produkty. Tylko oznaczone hologramem produkty są objęte gwarancją producenta wraz z autoryzowanym serwisem technicznym.

Produkty marki Peg Pérego.

Zobacz listę fotelików lub wózków. Możesz też wyszukać produkty według własnych kryteriów i cech.

Zobacz nasz kanał z filmami na YouTube Filmy z produktami Peg PéregoInstrukcje do produktów marki Peg Pérego

Instrukcje do produktów, są dostępne na karcie danego produktu.
Wyszukaj produkt, który Cię interesuje, przejdź do zakładki "Dodatkowe Informacje" i wyszukaj pozycję "Instrukcja".
Obok będzie link do pełnej instrukcji danego produktu.Katalog Peg Pérego


Pobierz katalog Peg Pérego na rok 2012Kontakt Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz pytania dotyczące wybranego produktu - prosimy o kontakt - chętnie pomożemy.